• slider image

  ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ

  професійні знання та багаторічний досвід

Унікальна компетентність в технології

Спеціалізацією ТОВ «Мірас Солюшнс» є розширення, модернізація і будівництво нових промислових підприємств фармацевтики та харчової промисловості. Фахівці компанії мають в розпорядженні багаторічний досвід в плануванні, проєктуванні і реалізації виробничих об'єктів. Ці професійні знання і навички ми об'єднали в унікальний профіль нашої діяльності: - консультації, орієнтовані на рішення; - трансфер технологій провідних ринкових лідерів; - детальне проєктування; - професійна реалізація проєктів на стадій монтажу та запуску обладнання в роботу.

Цілісний підхід до проєктування

З самого початкового старту роботи над проєктом ми забезпечуємо весь спектр потенційних успішних рішень для Вашого об'єкту завдяки впровадженню в роботу на більш ранніх стадіях комплексних і системних проєктних рішень. Завдяки творчому детальному підходу наших фахівців розробляються оптимізовані технологічні рішення для Вашого проєкту. Ми можемо виступати, як проєктувальник окремих проєктних розділів, або в якості генерального проєктувальника, або відповідно генпідрядника.

10
 

об’єктів промисловості

13
 

об’єктів фармацевтики

7
 

об’єктів агрохім виробництва

Великий професійний досвід

Наша компетенція в технології охоплює широкий спектр, починаючи від розробки перспективних рішень для комплексних завдань як для окремих процесів і обладнання, так і для повномасштабних виробництв. Ми орієнтуємося на потреби внутрішнього ринку, а також на вимоги, що пред'являються до виробничих процесів. Наші рішення в повному обсязі відповідають релевантним правилам ринку, включаючи комплексне дотримання вимог GMP, ISO і охорони навколишнього середовища.

Розробка конструкторської та іншої технічної документації

Проєктува́ння — це комплекс робіт який складається з пошуку, досліджень, розрахунків та розрахування з метою отримання опису достатнього для створення нового об'єкту або виробу, його реконструкції, модернізації, що відповідає заданим вимогам.

Розробка проєктної, конструкторської та іншої технічної документації, призначеної для забезпечення будівництва, створення нових видів та зразків.

В процесі проєктування виконуються технічні та економічні розрахунки, схеми, графіки, пояснювальні записки, кошториси, калькуляції та описи.

ТОВ «Мірас Солюшнс» використовує комп'ютерні системи для полегшення створення, зміни, аналізу та оптимізації проєктів. Таким чином, будь-яка програма, що працює з комп'ютерною графікою, так само, як і будь-який додаток, що використовується в інженерних розрахунках, належить до систем автоматизованого проєктування. Іншими словами, безліч засобів CAD починається від геометричних програм для роботи з формами до спеціалізованих додатків для аналізу та оптимізації. Між ними вміщаються програми для аналізу допусків, розрахунку мас-інерційних властивостей, моделювання методом кінцевих елементів і візуалізації результатів аналізу. Найголовніша функція CAD – визначення геометрії конструкції (деталі механізму, архітектурні елементи, електронні схеми, плани будівель тощо), оскільки геометрія визначає всі наступні етапи життєвого циклу продукту. Для цієї мети зазвичай використовуються системи розробки робочих креслень і геометричного моделювання.

Важливі документи

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo